DELABIE: wydłużamy gwarancję do 30 lat i zapewniamy dostępność części zamiennych przez 50 lat od zakupu

Styczeń 2024

DELABIE - NA ZAWSZE ZACZYNA SIĘ TERAZ

DELABIE, na zawsze zaczyna się teraz

Zawór TEMPOSTOP, wprowadzony do sprzedaży w 1983 roku, dziś świętuje swoje 40-lecie.
Jak takiemu weteranowi ogólnodostępnych przestrzeni sanitarnych udało się utrzymać na rynku przez te wszystkie lata?

Marka DELABIE od zawsze wyróżniała się zaangażowaniem w trwałość swoich produktów, nawet wtedy, gdy takie podejście wydawało się sprzeczne z trendami rynkowymi.

Dziś jednak nie ma już żadnych wątpliwości, co do takiego podejścia. A o modelu TEMPOSTOP jeszcze usłyszymy.

Gwarancja wydłużona do 30 lat

30 lat razem... na dobry początek

O nie, dziesięć lat to zdecydowanie za mało.

Mamy jakość i nie zawahamy się jej użyć, aby jak najwięcej klientów zachęcić do wyboru sprzętu, któremu nie zaszkodzi upływ czasu. Od teraz nasza gwarancja na wszystkie produkty zostaje wydłużona z 10 do 30 lat.

Odporność na wandalizm i intensywne użytkowanie oraz stosowanie wytrzymałych materiałów - to są punkty, które już na stałe wryły się w naszą strategię rozwoju. Długowieczność naszych produktów jest faktem, wydłużenie gwarancji do 30 lat ma więc sens. I tak, dotyczy to również armatury elektronicznej.

Kluczowym elementem naszego systemu jest skrupulatna kontrola jakości na każdym etapie produkcji. Wszystko to odbywa się we Friville, na północy Francji. Tylko doskonałość ma tu rację bytu.

50 lat minęło... i ani jednej zmarszczki!

50 lat minęło... i ani jednej zmarszczki!

Piękne jest życie urządzenia technicznego.

Pozwólmy mu więc cieszyć się nim jak najdłużej. Zwłaszcza, że nie wymienianie go na nowszy model jest najlepszym sposobem na oszczędzanie. Grunt to wiedzieć jak go naprawiać. 

Bądź co bądź, to właśnie uniwersalne głowice zamienne sprawiły, że marka DELABIE stała się rozpoznawalna. Założenie było jasne: wymieńmy jedną część, nie całość.

Produkty DELABIE są stworzone, aby trwać. Wyzwanie jest tym bardziej ambitne, że chodzi o obiekty publiczne. Problem ten, oprócz potencjalnego wandalizmu, potęguje również fakt, że generują one tak ogromną eksploatację.

Czy wiesz, że jedna bateria na MOPie przy autostradzie jest uruchamiana średnio 2 500 razy dziennie?

Od stycznia 2024 roku DELABIE zobowiązuje się do zapewnienia części zamiennych do swoich produktów przez 50 lat od zakupu.

Odkładając na później wytwarzanie nowych produktów, ograniczamy zużycie rzadkich metali, takich jak miedź, główny składnik mosiądzu. Unikamy również recyklingu i transportu, które są działaniami pochłaniającymi dużo energii.

Luc DELABIE

"Wiele produktów jest projektowanych tak, aby miały krótką żywotność i są fałszywie reklamowane jako nadające się do recyklingu, co maskuje ich prawdziwy wpływ na środowisko. Zamiast skupiać się na recyklingu komponentów, który nadal zanieczyszcza środowisko, lepiej jest tworzyć wysokiej jakości, trwałe produkty, które są łatwe w naprawie. Wszystkie produkty DELABIE zostały zaprojektowane z myślą o kilkudziesięcioletniej żywotności, a części zamienne do nich dostępne są przez 50 lat od zakupu."
Luc DELABIE, Prezes Grupy

Montuj, demontuj, oszczędzaj!

Już teraz DELABIE dostarcza średnio 150 000 części zamiennych rocznie, co oznacza, że wiele naszych produktów jest naprawianych, a nie utylizowanych.

Części zamienne DELABIE

Szybki i łatwy demontaż oraz ponowny montaż produktu to kluczowe kryteria projektowe w DELABIE. Pozwala to zaoszczędzić wiele niepotrzebnych wydatków. Zakup i instalacja nowego produktu może być w rzeczywistości dużo droższa.

Czekaj, nie wymieniaj całej baterii elektronicznej TEMPOMATIC 4, jeśli się zepsuła! Wystarczy wymienić w niej elektrozawór, będzie Cię to kosztować 70% taniej. Uff, mało brakowało... 

Pod okiem ekspertów każda naprawa staje się łatwiejsza

Pod okiem ekspertów każda naprawa staje się łatwiejsza

Każde urządzenie posiada własną ulotkę instalacyjną, a strona internetowa DELABIE, którą można przeglądać bez rejestracji, zawiera wiele dodatkowych informacji. 

Ponadto, Grupa zapewnia fachowych, szybko reagujących lokalnych przedstawicieli techniczno-handlowych, którzy służą pomocą nawet najbardziej profesjonalnym serwisantom. Zawsze można też skorzystać ze wsparcia telefonicznego naszego stacjonarnego serwisu technicznego.

Co więcej, w DELABIE dostawa części zamiennych jest priorytetem. Każda zamówiona część zamienna opuszcza fabrykę tego samego dnia. Dolicz tylko czas dostawy do Ciebie i załatwione!

Rozszerzając gwarancję do 30 lat na wszystkie swoje gamy produktowe oraz zapewniając dostępność części zamiennych przez 50 lat od zakupu, DELABIE potwierdza swoją fundamentalną zasadę: oferować produkty wysokiej jakości, zaprojektowane, aby trwać.

Czy nie jest to najlepszy sposób, aby stać się ekoodpowiedzialnym?