Nowości produktowe

Zespół DELABIE tworzą przedstawiciele ponad trzydziestu wysoko wyspecjalizowanych zawodów.

To wyjątkowe doświadczenie pozwala firmie stale wprowadzać innowacje, aby dostosowywać swoje produkty do potrzeb rynku. DELABIE co roku intensywnie inwestuje w badania i rozwój oraz w swoje narzędzia przemysłowe. Celem jest oferowanie klientom ekskluzywnych, jeszcze bardziej niezawodnych i innowacyjnych rozwiązań technicznych.

Odwiedź nasz Showroom i odkryj nasze nowości

Witamy w Showroomie DELABIE!

Zobacz różne przestrzenie naszego centrum szkoleniowego i odkryj nasze nowości. DNA firmy DELABIE to ciągła innowacja!

Bateria umywalkowa 2721TEP z regulatorem ciśnienia

Marka DELABIE przeprojektowała swoją gamę mechanicznych baterii umywalkowych 2721TEP. Ich konstrukcja odpowiada potrzebom kontrolowania rozwoju bakterii i ochrony antyoparzeniowej w placówkach opieki zdrowotnej. Bateria 2721TEP umożliwia przeprowadzenie dezynfekcji termicznej bez konieczności demontażu uchwytu, a jej głowica z regulatorem ciśnienia zapewnia idealnie stabilną temperaturę.

Designerski pisuar FINO pokryty czarnym, matowym Teflonem®

Designerski i funkcjonalny, nowy czarny matowy pisuar FINO jest odpowiedzią zarówno na trend czerni, jak i specyficzne wymogi obiektów publicznych. Wykonany jest z Inoxu 304, który zapewnia mu odporność na intensywne użytkowanie (nietłukący się materiał) i lekkość, co nie jest bez znaczenia podczas montażu.

Podtynkowa bateria natryskowa 2551EP

Bateria natryskowa 2551EP z regulatorem ciśnienia ma wiele do zaoferowania! Jej skrzynka podtynkowa jest w 100% wodoszczelna i daje wiele możliwości instalacji. Bateria ta, ponieważ przeznaczona jest do stosowania w placówkach opieki zdrowotnej, gwarantuje użytkownikom bezpieczeństwo i ergonomię, zapewniając jednocześnie optymalną ochronę antyoparzeniową. 

Czasowy panel natryskowy SPORTING 2 o strumieniu rozproszonym

Komfort przede wszystkim! Flagowy SPORTING 2 stworzony i produkowany przez markę DELABIE dostępny jest w nowej wersji. A czym różni się ona od 714700? Tym, że tradycyjna, ruchoma i antyosadowa wylewka została w nowym modelu zastąpiona wylewką o deszczowym strumieniu rozproszonym. Zapewnia ona użytkownikom optymalny komfort i realne poczucie wygody pod prysznicem.

Podtynkowy natrysk elektroniczny TEMPOMATIC 4

Natrysk elektroniczny? Przyskrzyniony! Dzięki wodoszczelnej, regulowanej i modułowej skrzynce DELABIE, ten zawór natryskowy instaluje się w ścianie . Rozwiązanie to jest nie tylko designerskie, ale umożliwia również niezwykle łatwy montaż i konserwację, którą można wykonać od przodu urządzenia, bez konieczności demontażu. Natryskowy TEMPOMATIC 4 jest więc rozwiązaniem podtynkowym, w 100% higienicznym i oszczędnym. Urządzenie obsługiwane jest całkowicie bezdotykowo i umożliwia oszczędność wody na poziomie 80%.

Specjalny natryskowy dozownik mydła

Marka DELABIE uzupełnia swoją ofertę produktów natryskowych o nowy dozownik mydła: 510579.
Jest on wodoodporny i stworzony do montażu w strefach prysznicowych. Jego aluminiowa konstrukcja doskonale pasuje do powszechnie znanych paneli natryskowych DELABIE, tworząc z nimi harmonijny duet.

4-funkcyjna szafka z lustrem

Szafka 4 w 1 wyposażona jest w lustro, elektroniczny dozownik mydła i zawór oraz suszarkę do rąk. Jej montaż jest szybki i łatwy. Dzięki bezdotykowemu funkcjonowaniu, spełnia wymogi higieniczne, a czarne, matowe wykończenie nadaje jej nowoczesny i uniwersalny wygląd.

Czarna gama Be-Line®

Gama Be-Line® dostępna jest w czarnym, matowym wykończeniu! Jej dyskretny i nieskomplikowany design pasuje do każdego rodzaju wystroju wnętrz i wymazuje aspekt szpitalny. Ergonomia, higiena, solidność, komfort, dyskrecja... Gama Be-Line® jest odpowiednia dla każdego i sprawia, że wspólne korzystanie z pomieszczeń sanitarnych jest przyjemne.

Ognioodporny stelaż TEMPOFIX 3

Ten samonośny stelaż do WC spowalnia rozprzestrzenianie sie ognia przez 60 minut. Efektywne spłukiwanie dostępne w każdej chwili, brak stagnacji wody czy osadzania się kamienia i zanieczyszczeń oraz zmniejszone ryzyko przecieków  - oto zalety systemu spłukiwania bezzbiornikowego.

Wylewka natryskowa RAINY o strumieniu „deszcz”

Wylewka RAINY zapewnia miękki i otulający strumień „deszcz”, który pozwala zaoszczędzić 80% wody. To wylewka natryskowa o czystym i ponadczasowym designie. Jej niezwykle prosty montaż polega na wpięciu wylewki w złączkę umieszczoną wcześniej w ścianie. 

Umywalka Higiena ze stali nierdzewnej

Umywalka ta, wykonana z bakteriostatycznego Inoxu 304 i posiadająca zintegrowaną ściankę to prawdziwy must-have, jeśli chodzi o higienę rąk. Głęboka komora ogranicza ryzyko rozprysków i umożliwia komfortowe mycie dłoni. Doskonale sprawdzi się w szpitalach, placówkach opiekuńczych czy gabinetach medycznych.

Płyta uruchamiająca TEMPOFLUX 3 do WC

Ta designerska płyta uruchamiająca jest doskonale przystosowana do przestrzeni sanitarnych w budynkach użyteczności publicznej. Taki system spłukiwania umożliwia znaczne oszczędności wody (brak zbiornika i system antyblokady AB) oraz jest odpowiedni dla każdego użytkownika (dzieci, osoby niepełnosprawne i starsze) dzięki systemowi delikatnego uruchamiania. 

Czasowy system spłukiwania TEMPOFLUX 3 AB ze zdalnym przyciskiem

Higieniczny dzięki bezzbiornikowemu systemowi spłukiwania, łatwo dostępny dzięki przyciskowi zdalnemu, oszczędny dzięki możliwości regulowania objętości spłukiwania do 2l/4l i niezawodny dzięki swojej konstrukcji oraz uproszczonej konserwacji od przodu. Zawór TEMPOFLUX 3 AB z przyciskiem zdalnym spełnia wszystkie wymagania.

Elektroniczny system spłukiwania ze zdalnym przyciskiem

Zawór elektroniczny TEMPOMATIC z systemem podwójnego uruchamiania jest doskonałym połączeniem dostępności, higieny i designu dzięki zdalnemu przyciskowi zapewniającemu komfort osobom niepełnosprawnym, eliminacji zbiornika z konstrukcji (brak stagnacji wody), w 100% bezdotykowemu uruchamianiu (wybór użytkownika), podwójnemu wykończeniu i czystym kształtom.

Płyta uruchamiająca TEMPOFLUX 3 z czarnego szkła

Ta, wykonana z czarnego szkła hartowanego, ponadczasowa, designerska i ultraodporna płyta uruchamiająca z systemem czasowym to idealne rozwiązanie do budynków użyteczności publicznej. Dzięki bezzbiornikowemu systemowi spłukiwania bezpośredniego i podwójnemu przyciskowi 3 l/6 l, pozwala kontrolować zużycie wody.