Nowości produktowe

Zespół DELABIE tworzą przedstawiciele ponad trzydziestu wysoko wyspecjalizowanych zawodów.

To wyjątkowe doświadczenie pozwala firmie stale wprowadzać innowacje, aby dostosowywać swoje produkty do potrzeb rynku. DELABIE co roku intensywnie inwestuje w badania i rozwój oraz w swoje narzędzia przemysłowe. Celem jest oferowanie klientom ekskluzywnych, jeszcze bardziej niezawodnych i innowacyjnych rozwiązań technicznych.

Odwiedź nasz Showroom i odkryj nasze nowości

Witamy w Showroomie DELABIE!

Zobacz różne przestrzenie naszego centrum szkoleniowego i odkryj nasze nowości. DNA firmy DELABIE to ciągła innowacja!

Czarna, matowa umywalka nablatowa Inox UNITO

Nadaj sanitariatom styl ponadczasową czernią umywalki nablatowej UNITO ze stali nierdzewnej wykończonej czarnym, matowym Teflonem®. Umywalka ta idelanie skomponuje się z armaturą BLACK BINOPTIC i akcesoriami higienicznymi w czarnym, matowym wykończeniu.

Termostatyczna bateria natryskowa H9768

Termostatyczna bateria natryskowa SECURITHERM H9768 idealnie spełnia oczekiwania placówek opieki zdrowotnej w zakresie bezpieczeństwa, higieny i komfortu. Jej unikatowa konstrukcja uniemożliwia przepływ krzyżowy między wodą ciepłą i zimną, znacznie redukując ryzyko proliferacji bakterii.

Dozownik mydła TEMPOMATIC 4

Dzięki bezdotykowemu uruchamianiu, ten stojący dozownik mydła zapewnia podczas mycia dłoni całkowitą higienę. Funkcjonuje zarówno z mydłem w płynie, jak i mydłem w piance. Jego design i wykończenie z chromowanego Inoxu sprawiają, że doskonale pasuje do elektronicznej armatury TEMPOMATIC 4.   

Jednootworowa bateria 2526T2 do kuchni profesjonalnej

Ta bateria z elastyczną wylewką jest doskonale przystosowana do potrzeb kuchni profesjonalnych. Wyposażona w giętką, ruchomą wylewkę ułatwia zarówno napełnianie garnków, jak i ich czyszczenie. Jej, wykonana z chromowanego mosiądzu, podstawa zapewnia wysoką odporność. 

Sekwencyjna bateria termostatyczna H9600

DELABIE modyfikuje gamę sekwencyjnych baterii termostatycznych, aby dostosować ją do wymogów francuskiej normy NF Médical dotyczącej środowiska medycznego. Konstrukcja baterii jest odpowiedzią na ograniczenia związane z kontrolą proliferacji bakterii oraz ochroną antyoparzeniową w szpitalach. Dzięki głowicy sekwencyjnej, baterie te funkcjonują bez zaworów zwrotnych.

Gama akcesoriów Black Spirit

Gama BLACK się powiększa. Ta gama akcesoriów w matowej czerni obejmuje już hak na ubrania, pojemnik ze szczotką WC, uchwyt na papier toaletowy... Ich solidna konstrukcja przystosowana jest to intensywnego użytku w obiektach publicznych. Ich nowoczesny i elegancki design dopasuje się do każdej przestrzeni życiowej.

Płyta uruchamiająca TEMPOFLUX 3 z czarnego szkła

Ta, wykonana z czarnego szkła hartowanego, ponadczasowa, designerska i ultraodporna płyta uruchamiająca z systemem czasowym to idealne rozwiązanie do budynków użyteczności publicznej. Dzięki bezzbiornikowemu systemowi spłukiwania bezpośredniego i podwójnemu przyciskowi 3 l/6 l, pozwala kontrolować zużycie wody.

Poręcz uchylna z podporą

Zdejmowana poręcz uchylna Be-Line® wiąże bezpieczeństwo i ergonomię, aby zapewnić użytkownikom dobre samopoczucie. Ta niestygmatyzująca swoją estetyką poręcz z podporą do WC łączy w sobie komfort z zasadami projektowania uniwersalnego. Dostępna jest w dwóch wykończeniach, aby jak najlepiej dopasować się do każdego wnętrza.

Elektroniczny i termostatyczny panel natryskowy SPORTING 2 SECURITHERM

Proste i estetyczne rozwiązanie przeciw legionelli. Zintegrowana w wylewce panelu funkcja termostatyczna zapewnia podczas kąpieli komfort bez ryzyka poparzenia. Funkcja spłukiwania okresowego i bezdotykowe działanie eliminują przenoszenie drobnoustrojów. Bezpieczny i higieniczny panel spełnia wszystkie wymagania.

Elektroniczny panel natryskowy SPORTING 2

Panel natryskowy SPORTING 2, jeden z najpopularniejszych produktów DELABIE, jest teraz dostępny w wersji elektronicznej. Aby zagwarantować całkowitą higienę, do uruchomienia nie wymaga żanego kontaktu z dłonią. Dzięki wypływowi na poziomie 6 l/min, pozwala na 80% oszczędności wody w porównaniu do natrysku mechanicznego.

Umywalka do WC Inox LAVANDO

Nowa, designerska umywalka do WC LAVANDO z bakteriostatycznego Inoxu 304 uszlachetni każde sanitariaty.
Z łatwością zintegruje się z wnętrzem toalet w restauracji, w biurze czy w hotelu. 

Sekwencyjna bateria termostatyczna H9620

Firma DELABIE uzupełnia swoją gamę baterii termostatycznych z głowicą sekwencyjną. Dla większej ochrony antyoparzeniowej, otwarcie i zamknięcie odbywają się na wodzie zimnej. Dzięki głowicy sekwencyjnej, bateria ta funkcjonuje bez zaworów zwrotnych (opatentowany system). Nie ma możliwości przepływu krzyżowego między wodą ciepłą i zimną. 

Przegroda międzypisuarowa Inox AZA

Jako prawdziwy element dekoracyjny, przegroda pisuarowa Inox AZA odnajdzie swoje miejsce w designerskich sanitariatach.
Idealnie komponuje się z designerskim pisuarem FINO.

Zewnętrzna kolumna natryskowa PLEIN AIR

Dostępna w 5 wersjach, dopasowuje się do wszystkich terenów rekreacyjnych na świeżym powietrzu. Aluminiowe wykończenie sprawia, że ​​jest to produkt designerski i wytrzymały. Gwarantuje komfort kąpieli i oszczędność wody na poziomie 80%. Delikatne uruchamianie pozwala każdemu użytkownikowi bez wysiłku korzystać z tej kolumny.

Elektroniczny zawór do umywalki BINOPTIC

Nowy, podtynkowy zawór BINOPTIC jest w 100% higieniczny i pozwala na oszczędność wody do 90%. Jego wodoszczelna i modułowa skrzynka ułatwia instalację. Dzięki kilku różnym dostępnym wykończeniom, długościom wylewki czy rodzajom zasilania, idealnie dostosowuje się do otoczenia.

Zawór podtynkowy Z SYSTEMEM PODWÓJNEGO URUCHAMIANIA do spłukiwania bezpośredniego

Uruchomienie spłukiwania jest zamierzone (przycisk AB) lub automatyczne po oddaleniu się użytkownika. Inteligentna elektronika: ilość wody na spłukanie jest dostosowywana w zależności od rodzaju użycia. Zawór z SYSTEMEM PODWÓJNEGO URUCHAMIANIA posiada funkcję spłukiwania okresowego, aby ograniczyć stagnację wody w instalacji.

Podtynkowa bateria do umywalki TEMPOMIX 3

Bateria TEMPOMIX 3 jest wyposażona w nową, w 100% wodoszczelną skrzynkę podtynkową. Ten innowacyjny system jest przystosowany do różnych konfiguracji instalacji i grubości wykończenia, aż do 120 mm. Instalacja jest szybka i łatwa. Z delikatnym uruchamianiem i czystym designem bateria nadaje się do wszystkich rodzajów budynków publicznych.

Elektroniczna armatura do umywalki BLACK BINOPTIC

BINOPTIC jest teraz dostępny w wykończeniu chromowanym, czarnym, matowym. Ta elektroniczna armatura do umywalki doda elegancji i stylu sanitariatom. Bezdotykowe uruchamianie i automatyczne, antybakteryjne spłukiwanie gwarantują całkowitą higienę.

Elektroniczna bateria ścienna TEMPOMATIC MIX 4

Bateria TEMPOMATIC 4 jest już dostępna w wersji ściennej, z zasilaniem sieciowym lub na baterie zintegrowane w korpusie armatury. Może być instalowana podtynkowo lub zaściennie.