Nowości produktowe

Zespół DELABIE tworzą przedstawiciele ponad trzydziestu wysoko wyspecjalizowanych zawodów.

To wyjątkowe doświadczenie pozwala firmie stale wprowadzać innowacje, aby dostosowywać swoje produkty do potrzeb rynku. DELABIE co roku intensywnie inwestuje w badania i rozwój oraz w swoje narzędzia przemysłowe. Celem jest oferowanie klientom ekskluzywnych, jeszcze bardziej niezawodnych i innowacyjnych rozwiązań technicznych.

Odwiedź nasz Showroom i odkryj nasze nowości

Witamy w Showroomie DELABIE!

Zobacz różne przestrzenie naszego centrum szkoleniowego i odkryj nasze nowości. DNA firmy DELABIE to ciągła innowacja!

Płyta uruchamiająca spłukiwanie TEMPOMATIC Connect do WC

Spłukiwanie bezzbiornikowe TEMPOMATIC Connect oferuje dwa tryby spłukiwania: zamierzony bezdotykowy lub automatyczny po odejściu użytkownika.
System Bluetooth, połączony z aplikacją DELABIE Connect, umożliwia dostosowanie odległości detekcji, czasu trwania spłukiwania lub trybu i czasu trwania spłukiwania okresowego. To gwarancja doskonałego komfortu i wysokiej wydajności ekologicznej.

3-funkcyjna szafka z lustrem

Ta szafka 3 w 1 zawiera lustro, elektroniczny dozownik mydła i suszarkę do rąk. Jest szybka i łatwa w instalacji. Dzięki bezdotykowemu działaniu, zaspokaja potrzebę higieny, a jednocześnie wyróżnia się nowoczesnym i uniwersalnym designem dzięki czarnemu, matowemu wykończeniu.

Czarna umywalka nablatowa ALGUI

Odważ się na umywalkę nablatową ALGUI ze stali nierdzewnej wykończonej czarnym, matowym Teflonem®! Doda ona pomieszczeniu nieco designu w czerni, zapewniając jednocześnie optymalną odporność i higienę, niezbędne w obiektach publicznych. Umywalka ta doskonale komponuje się z armaturą ścienną lub wysoką armaturą stojącą z serii BLACK BINOPTIC.

Ścienna bateria umywalkowa 2610EP z regulatorem ciśnienia i wylewką BIOCLIP

Ścienna bateria umywalkowa 2610EP to doskonała odpowiedź na potrzeby placówek opieki zdrowotnej! Posiada gładkie wnętrze, aby ograniczyć powstające tam nisze bakteryjne, a także zatrzaskową wylewkę, która ułatwia czyszczenie baterii. Jednocześnie głowica z regulatorem ciśnienia zapewnia optymalną ochronę antyoparzeniową.

Czarna umywalka HEMI do zabudowy

Wybierz niewychodzącą z mody czerń i nadaj przestrzeniom sanitarnym niepowtarzalny styl dzięki, wykonanej ze stali nierdzewnej pokrytej czarnym, matowym Teflonem®, umywalce HEMI do zabudowy. Dobierz do niej czarny czarny korek, aby uzyskać styl "total black" lub postaw na styl "mix and match", wybierając korek chromowany. 

Czasowa bateria umywalkowa TEMPOMIX 3

Armatura czasowa wchodzi na wyższy poziom! Bateria umywalkowa TEMPOMIX 3 jest teraz dostępna w dwóch wysokościach: 170 i 250 mm. Nadaje się do montażu zarówno przy umywalkach nablatowych, jak i tych do zabudowy. Dzięki 7-sekundowemu czasowi wypływu pozwala zaoszczędzić do 85% wody. Natomiast korpus ze stali nierdzewnej oraz wzmocnione mocowanie sprawiaja, że bateria ta jest niezwykle solidna i trwała.

Siedzisko natryskowe Basic +

Oto siedzisko natryskowe, które uzupełnia gamę wyposażenia DELABIE przeznaczonego do stref natryskowych. Po podniesieniu zajmuje bardzo mało miejsca, dzięki czemu doskonale nadaje się do przestrzeni współdzielonych przez osoby pełno- i niepełnosprawne. To minimalistyczne i eleganckie siedzisko natryskowe zapewnia dobre samopoczucie zarówno w domu, jak i poza nim.

Taboret natryskowy Be-Line®

Aby zapewnić użytkownikom wygodę i stabilność bez względu na ich stopień samodzielności, DELABIE uzupełnia serię produktów Be-Line® o taboret natryskowy dostępny w 3 wykończeniach (białym, czarnym i antracytowym). Jego proste linie sprawiają, że naturalnie wtapia się on w otoczenie, łącząc jednocześnie estetykę z komfortem.

Bateria umywalkowa 2721TEP z regulatorem ciśnienia

Marka DELABIE przeprojektowała swoją gamę mechanicznych baterii umywalkowych 2721TEP. Ich konstrukcja odpowiada potrzebom kontrolowania rozwoju bakterii i ochrony antyoparzeniowej w placówkach opieki zdrowotnej. Bateria 2721TEP umożliwia przeprowadzenie dezynfekcji termicznej bez konieczności demontażu uchwytu, a jej głowica z regulatorem ciśnienia zapewnia idealnie stabilną temperaturę.

Czasowy panel natryskowy SPORTING 2 o strumieniu rozproszonym

Komfort przede wszystkim! Flagowy SPORTING 2 stworzony i produkowany przez markę DELABIE dostępny jest w nowej wersji. A czym różni się ona od 714700? Tym, że tradycyjna, ruchoma i antyosadowa wylewka została w nowym modelu zastąpiona wylewką o deszczowym strumieniu rozproszonym. Zapewnia ona użytkownikom optymalny komfort i realne poczucie wygody pod prysznicem.

Płyta uruchamiająca TEMPOFLUX 3 z czarnego szkła

Ta, wykonana z czarnego szkła hartowanego, ponadczasowa, designerska i ultraodporna płyta uruchamiająca z systemem czasowym to idealne rozwiązanie do budynków użyteczności publicznej. Dzięki bezzbiornikowemu systemowi spłukiwania bezpośredniego i podwójnemu przyciskowi 3 l/6 l, pozwala kontrolować zużycie wody.

Wylewka natryskowa RAINY o strumieniu „deszcz”

Wylewka RAINY zapewnia miękki i otulający strumień „deszcz”, który pozwala zaoszczędzić 80% wody. To wylewka natryskowa o czystym i ponadczasowym designie. Jej niezwykle prosty montaż polega na wpięciu wylewki w złączkę umieszczoną wcześniej w ścianie. 

Podtynkowy natrysk elektroniczny TEMPOMATIC 4

Natrysk elektroniczny? Przyskrzyniony! Dzięki wodoszczelnej, regulowanej i modułowej skrzynce DELABIE, ten zawór natryskowy instaluje się w ścianie . Rozwiązanie to jest nie tylko designerskie, ale umożliwia również niezwykle łatwy montaż i konserwację, którą można wykonać od przodu urządzenia, bez konieczności demontażu. Natryskowy TEMPOMATIC 4 jest więc rozwiązaniem podtynkowym, w 100% higienicznym i oszczędnym. Urządzenie obsługiwane jest całkowicie bezdotykowo i umożliwia oszczędność wody na poziomie 80%.

Czarna gama Be-Line®

Gama Be-Line® dostępna jest w czarnym, matowym wykończeniu! Jej dyskretny i nieskomplikowany design pasuje do każdego rodzaju wystroju wnętrz i wymazuje aspekt szpitalny. Ergonomia, higiena, solidność, komfort, dyskrecja... Gama Be-Line® jest odpowiednia dla każdego i sprawia, że wspólne korzystanie z pomieszczeń sanitarnych jest przyjemne.

Ognioodporny stelaż TEMPOFIX 3

Ten samonośny stelaż do WC spowalnia rozprzestrzenianie sie ognia przez 60 minut. Efektywne spłukiwanie dostępne w każdej chwili, brak stagnacji wody czy osadzania się kamienia i zanieczyszczeń oraz zmniejszone ryzyko przecieków  - oto zalety systemu spłukiwania bezzbiornikowego.

Czasowy system spłukiwania TEMPOFLUX 3 AB ze zdalnym przyciskiem

Higieniczny dzięki bezzbiornikowemu systemowi spłukiwania, łatwo dostępny dzięki przyciskowi zdalnemu, oszczędny dzięki możliwości regulowania objętości spłukiwania do 2l/4l i niezawodny dzięki swojej konstrukcji oraz uproszczonej konserwacji od przodu. Zawór TEMPOFLUX 3 AB z przyciskiem zdalnym spełnia wszystkie wymagania.