Nowości produktowe

Zespół DELABIE tworzą przedstawiciele ponad trzydziestu wysoko wyspecjalizowanych zawodów.

To wyjątkowe doświadczenie pozwala firmie stale wprowadzać innowacje, aby dostosowywać swoje produkty do potrzeb rynku. DELABIE co roku intensywnie inwestuje w badania i rozwój oraz w swoje narzędzia przemysłowe. Celem jest oferowanie klientom ekskluzywnych, jeszcze bardziej niezawodnych i innowacyjnych rozwiązań technicznych.

Elektroniczny panel natryskowy SPORTING 2

Popularny produkt DELABIE, panel natryskowy SPORTING 2, jest teraz dostępny w wersji elektronicznej. Aby zagwarantować całkowitą higienę, nie jest wymagany kontakt z dłonią celem jego uruchomienia. Pozwala na 80% oszczędności wody w porównaniu do natrysku mechanicznego, dzięki wypływowi na poziomie 6 l/min.

Umywalka do WC Inox LAVANDO

Nowa, designerska umywalka do WC LAVANDO z bakteriostatycznego Inoxu 304 uszlachetni każde sanitariaty.
Z łatwością zintegruje się z wnętrzem toalet w restauracji, w biurze czy w hotelu. 

Termostatyczna bateria natryskowa H9768

Termostatyczna bateria natryskowa SECURITHERM H9768 idealnie spełnia oczekiwania placówek opieki zdrowotnej w zakresie bezpieczeństwa, higieny i komfortu. Jej unikatowa konstrukcja uniemożliwia przepływ krzyżowy między wodą ciepłą i zimną, znacznie redukując ryzyko proliferacji bakterii.

Elektroniczny, ścienny dozownik mydła

Ten elektroniczny, ścienny dozownik mydła, dzięki bezdotykowemu uruchamianiu, optymalizuje higienę podczas mycia rąk. Jest przystosowany do mydła w płynie i mydła w piance. Zarówno w wersji ściennej, jak i stojącej, jego czysty design harmonijnie łączy się z elektroniczną armaturą BINOPTIC.

Sekwencyjna bateria termostatyczna H9620

Firma DELABIE uzupełnia swoją gamę baterii termostatycznych z głowicą sekwencyjną. Dla większej ochrony antyoparzeniowej, otwarcie i zamknięcie odbywają się na wodzie zimnej. Dzięki głowicy sekwencyjnej, bateria ta funkcjonuje bez zaworów zwrotnych (opatentowany system). Nie ma możliwości przepływu krzyżowego między wodą ciepłą i zimną. 

Mechaniczna bateria do umywalki 2721LEP

Baterie do umywalki DELABIE zostały całkowicie przeprojektowane, aby sprostać wymogom bezpieczeństwa i kontroli proliferacji bakterii w zakładach opieki zdrowotnej. Baterie te, wyposażone w głowicę z regulatorem ciśnienia, zapewniają idealnie stabilną temperaturę.

Gama akcesoriów Black Spirit

TOTAL BLACK już znasz, a dziś, ta gama czarnych, matowych akcesoriów się powiększa. Hak na ubrania, pojemnik ze szczotką WC, uchwyt na papier toaletowy... ich mocna konstrukcja przystosowana jest do intensywnego użytkowania w budynkach użyteczności publicznej, a nowoczesny i elegancki design dostosuje się do każdego wnętrza.

Poręcz uchylna z podporą

Zdejmowana poręcz uchylna Be-Line® łączy bezpieczeństwo i ergonomię, aby zapewnić użytkownikom dobre samopoczucie. Ta poręcz z podporą do WC o niestygmatyzującej estetyce wiąże komfort z designem dla wszystkich. Dostępna jest w dwóch wykończeniach, aby dostosować się do wszystkich wystrojów wnętrz.

Przegroda międzypisuarowa Inox AZA

Jako prawdziwy element dekoracyjny, przegroda pisuarowa Inox AZA odnajdzie swoje miejsce w designerskich sanitariatach.
Idealnie komponuje się z designerskim pisuarem FINO.

Zewnętrzna kolumna natryskowa PLEIN AIR

Dostępna w 5 wersjach, dopasowuje się do wszystkich terenów rekreacyjnych na świeżym powietrzu. Aluminiowe wykończenie sprawia, że ​​jest to produkt designerski i wytrzymały. Gwarantuje komfort kąpieli i oszczędność wody na poziomie 80%. Delikatne uruchamianie pozwala każdemu użytkownikowi bez wysiłku korzystać z tej kolumny.

Elektroniczny zawór do umywalki BINOPTIC

Nowy, podtynkowy zawór BINOPTIC jest w 100% higieniczny i pozwala na oszczędność wody do 90%. Jego wodoszczelna i modułowa skrzynka ułatwia instalację. Dzięki wielu różnym dostępnym wykończeniom, długościom wylewki czy rodzajom zasilania, idealnie dostosowuje się do otoczenia.

Zawór podtynkowy Z SYSTEMEM PODWÓJNEGO URUCHAMIANIA do spłukiwania bezpośredniego

Uruchomienie spłukiwania jest zamierzone (przycisk AB) lub automatyczne po oddaleniu się użytkownika. Inteligentna elektronika: ilość wody na spłukanie jest dostosowywana w zależności od rodzaju użycia. Zawór z SYSTEMEM PODWÓJNEGO URUCHAMIANIA posiada funkcję spłukiwania okresowego, aby ograniczyć stagnację wody w instalacji.

Podtynkowa bateria do umywalki TEMPOMIX 3

Bateria TEMPOMIX 3 jest wyposażona w nową, w 100% wodoszczelną skrzynkę podtynkową. Ten innowacyjny system jest przystosowany do różnych konfiguracji instalacji i grubości wykończenia, aż do 120 mm. Instalacja jest szybka i łatwa. Z delikatnym uruchamianiem i czystym designem bateria nadaje się do wszystkich rodzajów budynków publicznych.

Elektroniczna armatura do umywalki BLACK BINOPTIC

BINOPTIC jest teraz dostępny w wykończeniu chromowanym, czarnym, matowym. Ta elektroniczna armatura do umywalki doda elegancji i stylu sanitariatom. Bezdotykowe uruchamianie i automatyczne, antybakteryjne spłukiwanie gwarantują całkowitą higienę.

Zaścienna armatura czasowa

Seria produktów zaściennych została przeprojektowana i upiększona. Zachowuje kryteria odporności na akty wandalizmu dzięki zrównanemu ze ścianą przyciskowi i ultra wytrzymałej prowadnicy uruchamiającej. Przeznaczona do WC, pisuarów, umywalek lub natrysków i stworzona do montażu w pomieszczeniach technicznych, armatura ta uniemożliwia użytkownikom dostęp do elementów uruchamiających. Jej dyskretny design umożliwia instalację w każdym typie budynku użyteczności publicznej.

Elektroniczna bateria ścienna TEMPOMATIC MIX 4

Bateria TEMPOMATIC 4 jest już dostępna w wersji ściennej, z zasilaniem sieciowym lub na baterie zintegrowane w korpusie armatury. Może być instalowana podtynkowo lub zaściennie.

Zawór podtynkowy TEMPOFLUX 3 AB do spłukiwania bezpośredniego - płyta Inox satynowy

Ten zawór do spłukiwania bezpośredniego 3 l/6 l łączy w sobie komfort i oszczędność wody. Posiada funkcję delikatnego uruchamiania i system antyblokady AB. Wyposażony w innowacyjną, podtynkową, opatentowaną przez DELABIE skrzynkę, jest przystosowany do każdego rodzaju instalacji i do ścianek 
od 10 do 120 mm grubości.

Zawór podtynkowy TEMPOFLUX 3 AB do spłukiwania bezpośredniego - płyta z chromowanego metalu

Ten zawór do spłukiwania bezpośredniego 3 l/6 l łączy komfort i oszczędność wody. Posiada funkcję delikatnego uruchamiania i system antyblokady AB. Wyposażony w innowacyjną, podtynkową, opatentowaną przez DELABIE skrzynkę, jest przystosowany do każdego rodzaju instalacji i do ścianek
od 10 do 120 mm grubości.