Nowości produktowe

Ekipy DELABIE wykonują ponad trzydzieści wysoko wyspecjalizowanych zawodów.

To wyjątkowe doświadczenie pozwala firmie na innowację, aby dostosowywać produkty do potrzeb rynku. DELABIE corocznie inwestuje w badania i rozwój, jak również w narzędzia przemysłowe. Celem jest, aby zaoferować swoim klientom jeszcze bardziej niezawodne i innowacyjne rozwiązania techniczne.

Składane siedzisko natryskowe design

Siedzisko natryskowe Be-Line®, design i komfort! To składane siedzisko jest zdejmowane. Dostosowane do wszystkich dzięki użyciu w pozycji podniesionej, opuszczonej lub zastąpione półką natryskową. Jego podpora zapewnia wzmocnienie umożliwiające montaż na każdym rodzaju ściany.

Umywalka Inox na postumencie REDO-T

Wykonana z bakteriostatycznej stali nierdzewnej 304, umywalka na postumencie REDO-T jest prawdziwym elementem dekoracji, który upiększa pomieszczenia, w których jest zainstalowana: toalety w restauracji, barze lub hotelu.

Ścienna, sekwencyjna bateria mechaniczna

Ścienna, sekwencyjna bateria mechaniczna 2640 łączy technologię i funkcjonalność. Przeznaczona dla zakładów opieki zdrowotnej, jej konstrukcja jest rozwiązaniem dla codziennych ograniczeń: maksymalna higiena, ochrona antyoparzeniowa i ergonomia, aby zagwaranotować dobre samopoczucie i komfort użytkownikom.

Elektroniczny zawór do pisuaru TEMPOMATIC 4

Nowy design kultowego TEMPOMATIC 4. Ten natynkowy zawór do pisuaru ze zintegrowanymi bateriami można łatwo zainstalować zamiast wersji czasowej: idealne rozwiązanie do remontów. Ekonomiczny
i inteligentny, jest w stanie wykryć okresy intensywnego użytkowania i ograniczyć spłukiwanie.

Natynkowy zawór do spłukiwania bezpośredniego TEMPOFLUX 3 AB

Ten zawór do spłukiwania bezpośredniego 3 l/6 l łączy w sobie komfort i oszczędność wody. Posiada funkcję delikatnego uruchamiania i system antyblokady AB. Spłukiwanie bezpośrednie zapobiega stagnacji wody i ogranicza ryzyko przecieków. Silne i natychmiastowo dostępne spłukiwanie jest idealne do budynków użyteczności publicznej.

Podtynkowa bateria do umywalki TEMPOMIX 3

Bateria TEMPOMIX 3 jest wyposażona w nową, w 100% wodoszczelną skrzynkę podtynkową. Ten innowacyjny system jest przystosowany do różnych konfiguracji instalacji i grubości wykończenia, aż do 120 mm. Instalacja jest szybka i łatwa. Z delikatnym uruchamianiem i czystym designem bateria nadaje się do wszystkich rodzajów budynków publicznych.

Uchylna poręcz łukowa Basic

Uchylna poręcz łukowa jest niezbędna, aby umożliwić dostęp do toalety lub natrysku osobom osóbniepełnosprawnym. Ten model z podporą zapewnia dodatkowe wzmocnienie instalacji.

Bateria EP z ruchomą wylewką 2871T1EP

Bateria SECURITHERM EP została stworzona w odpowiedzi na ograniczenia dotyczące kontroli proliferacji bakterii i ochrony antyoparzeniowej. Jej konstrukcja pozwala na przeprowadzenie dezynfekcji termicznej bez demontażu uchwytu. Głowica z regulatorem ciśnienia zapewnia idealnie stabilną temperaturę wody.

Zawór podtynkowy Z PODWÓJNYM SYSTEMEM SPŁUKIWANIA do spłukiwania bezpośredniego

Uruchomienie spłukiwania jest zamierzone (przycisk AB) lub automatyczne po oddaleniu się użytkownika. Inteligentna elektronika: ilość wody na spłukanie jest dostosowywana w zależności od rodzaju użycia. Zawór z PODWÓJNYM SYSTEMEM SPŁUKIWANIA posiada funkcję spłukiwania okresowego, aby ograniczyć stagnację wody w instalacji.

Pisuar HYBRIMATIC FINO

Prawdziwa alternatywa dla bezwodnych pisuarów: pisuar design z Inoxu wyposażony w hybrydowy system spłukiwania.

Elektroniczna bateria ścienna TEMPOMATIC MIX 4

Bateria TEMPOMATIC 4 jest już dostępna w wersji ściennej, z zasilaniem sieciowym lub na baterie zintegrowane w korpusie armatury. Może być instalowana podtynkowo lub zaściennie.

Czasowa bateria ścienna TEMPOMIX 3

Czysty i ponadczasowy design baterii TEMPOMIX 3 został zachowany również w tej nowej wersji jednootworowej z delikatnym uruchamianiem. Te modele ścienne posiadają dwie długości: 110 mm i 190 mm. Produkty można instalować zaściennie lub z podtynkowymi przyłączami wody.

Suszarka do rąk bez zbiornika: szybka i higieniczna

SPEEDJET 2 to pierwsza suszarka do rąk zawierająca unikalny system bez konieczności opróżniania zbiornika gromadzącego wodę i bez wypływu wody na ścianę lub posadzkę. Obsługa i czyszczenie są ułatwione. Antybakteryjne tworzywo ABS i filtr HEPA gwarantują optymalną higienę. Ta suszarka do rąk jest ultraszybka i suszy dłonie w 10-12 sekund.

Termostatyczna bateria natryskowa H9769

Nowa, termostatyczna bateria natryskowa SECURITHERM H9769 idealnie spełnia wymagania rezydentów zakładów opieki zdrowotnej w zakresie bezpieczeństwa, higieny, i komfortu. Wyjątkowa konstrukcja uniemożliwia przepływ krzyżowy wody ciepłej i wody zimnej, znacznie ograniczając ryzyko proliferacji bakterii.

Zawór podtynkowy TEMPOFLUX 3 AB do spłukiwania bezpośredniego - płyta Inox satynowy

Ten zawór do spłukiwania bezpośredniego 3 l/6 l łączy w sobie komfort i oszczędność wody. Posiada funkcję delikatnego uruchamiania i system antyblokady AB. Wyposażony w innowacyjną, podtynkową, opatentowaną przez DELABIE skrzynkę, jest przystosowany do każdego rodzaju instalacji i do ścianek 
od 10 do 120 mm grubości.

Zawór podtynkowy TEMPOFLUX 3 AB do spłukiwania bezpośredniego - płyta z chromowanego metalu

Ten zawór do spłukiwania bezpośredniego 3 l/6 l łączy komfort i oszczędność wody. Posiada funkcję delikatnego uruchamiania i system antyblokady AB. Wyposażony w innowacyjną, podtynkową, opatentowaną przez DELABIE skrzynkę, jest przystosowany do każdego rodzaju instalacji i do ścianek
od 10 do 120 mm grubości.

Elektroniczny zawór podtynkowy do pisuaru TEMPOMATIC 4

Nowe wykończenie: czarne szkło ceramiczne odporne na uderzenia.