Nowości produktowe

Zespół DELABIE tworzą przedstawiciele ponad trzydziestu wysoko wyspecjalizowanych zawodów.

To wyjątkowe doświadczenie pozwala firmie stale wprowadzać innowacje, aby dostosowywać swoje produkty do potrzeb rynku. DELABIE co roku intensywnie inwestuje w badania i rozwój oraz w swoje narzędzia przemysłowe. Celem jest oferowanie klientom ekskluzywnych, jeszcze bardziej niezawodnych i innowacyjnych rozwiązań technicznych.

Odwiedź nasz Showroom i odkryj nasze nowości

Witamy w Showroomie DELABIE!

Zobacz różne przestrzenie naszego centrum szkoleniowego i odkryj nasze nowości. DNA firmy DELABIE to ciągła innowacja!

Czarna umywalka nablatowa QUADRA

Nadaj styl przestrzeniom sanitarnym dzięki umywalce nablatowej QUADRA ze stali nierdzewnej pokrytej czarnym matowym Teflonem®. Wniesie ona akcent czarnego designu, zapewniając jednocześnie optymalną odporność i higienę, niezbędną w obiektach publicznych. Umywalka doskonale komponuje się z armaturą BLACK BINOPTIC.

Sekwencyjna bateria umywalkowa 2664T1

Skuteczność działania bez dotykania! Konstrukcja nowej baterii sekwencyjnej 2664T1 spełnia wymagania dotyczące kontroli rozprzestrzeniania się bakterii i bezpieczeństwa przeciwoparzeniowego w placówkach opieki zdrowotnej. Zarówno sekwencyjne otwieranie baterii, jak i regulacja temperatury wody odbywają się za pomocą prostego przesunięcia dźwigni w bok przy użyciu łokcia lub nadgarstka.

Moduł wewnętrzny 2 w 1 do instalacji za lustrem

Lustereczko, powiedz przecie, co się kryje w Twoim świecie? Sprytne i uniwersalne moduły wewnętrzne DELABIE są kompaktowe i zaprojektowane do szybkiej instalacji w Twojej własnej szafce, za Twoim lustrem. Dopasują się do każdej przestrzeni, Twojej przede wszystkim. 

Ścienna bateria umywalkowa 2610EP z regulatorem ciśnienia i wylewką BIOCLIP

Ścienna bateria umywalkowa 2610EP to doskonała odpowiedź na potrzeby placówek opieki zdrowotnej! Posiada gładkie wnętrze, aby ograniczyć powstające tam nisze bakteryjne, a także zatrzaskową wylewkę, która ułatwia czyszczenie baterii. Jednocześnie głowica z regulatorem ciśnienia zapewnia optymalną ochronę antyoparzeniową.

Czarna umywalka HEMI do zabudowy

Wybierz niewychodzącą z mody czerń i nadaj przestrzeniom sanitarnym niepowtarzalny styl dzięki, wykonanej ze stali nierdzewnej pokrytej czarnym, matowym Teflonem®, umywalce HEMI do zabudowy. Dobierz do niej czarny czarny korek, aby uzyskać styl "total black" lub postaw na styl "mix and match", wybierając korek chromowany. 

Siedzisko natryskowe Basic +

Oto siedzisko natryskowe, które uzupełnia gamę wyposażenia DELABIE przeznaczonego do stref natryskowych. Po podniesieniu zajmuje bardzo mało miejsca, dzięki czemu doskonale nadaje się do przestrzeni współdzielonych przez osoby pełno- i niepełnosprawne. To minimalistyczne i eleganckie siedzisko natryskowe zapewnia dobre samopoczucie zarówno w domu, jak i poza nim.

Czasowy panel natryskowy SPORTING 2 o strumieniu rozproszonym

Komfort przede wszystkim! Flagowy SPORTING 2 stworzony i produkowany przez markę DELABIE dostępny jest w nowej wersji. A czym różni się ona od 714700? Tym, że tradycyjna, ruchoma i antyosadowa wylewka została w nowym modelu zastąpiona wylewką o deszczowym strumieniu rozproszonym. Zapewnia ona użytkownikom optymalny komfort i realne poczucie wygody pod prysznicem.

Wylewka natryskowa RAINY o strumieniu „deszcz”

Wylewka RAINY zapewnia miękki i otulający strumień „deszcz”, który pozwala zaoszczędzić 80% wody. To wylewka natryskowa o czystym i ponadczasowym designie. Jej niezwykle prosty montaż polega na wpięciu wylewki w złączkę umieszczoną wcześniej w ścianie. 

Czarna gama Be-Line®

Gama Be-Line® dostępna jest w czarnym, matowym wykończeniu! Jej dyskretny i nieskomplikowany design pasuje do każdego rodzaju wystroju wnętrz i wymazuje aspekt szpitalny. Ergonomia, higiena, solidność, komfort, dyskrecja... Gama Be-Line® jest odpowiednia dla każdego i sprawia, że wspólne korzystanie z pomieszczeń sanitarnych jest przyjemne.