Nowości produktowe

Zespół DELABIE tworzą przedstawiciele ponad trzydziestu wysoko wyspecjalizowanych zawodów.

To wyjątkowe doświadczenie pozwala firmie stale wprowadzać innowacje, aby dostosowywać swoje produkty do potrzeb rynku. DELABIE co roku intensywnie inwestuje w badania i rozwój oraz w swoje narzędzia przemysłowe. Celem jest oferowanie klientom ekskluzywnych, jeszcze bardziej niezawodnych i innowacyjnych rozwiązań technicznych.

Odwiedź nasz Showroom i odkryj nasze nowości

Witamy w Showroomie DELABIE!

Zobacz różne przestrzenie naszego centrum szkoleniowego i odkryj nasze nowości. DNA firmy DELABIE to ciągła innowacja!

4-funkcyjna szafka z lustrem

Szafka 4 w 1 wyposażona jest w lustro, elektroniczny dozownik mydła i zawór oraz suszarkę do rąk. Jej montaż jest szybki i łatwy. Dzięki bezdotykowemu funkcjonowaniu, spełnia wymogi higieniczne, a czarne, matowe wykończenie nadaje jej nowoczesny i uniwersalny wygląd.

Czarny dozownik mydła BINOPTIC

Nowe, czarne, matowe wykończenie elektronicznych dozowników mydła BINOPTIC. Czy to w wersji stojącej, czy ściennej, ten automatyczny dozownik mydła optymalizuje higienę dzięki bezdotykowemu funkcjonowaniu.  Jego design doskonale komponuje się z czarną armaturą elektroniczną BINOPTIC.

Umywalka MINI BAILA z czarnego, matowego Inoxu

Wykorzystaj ponadczasową czerń i nadaj przestrzeniom sanitarnym styl dzięki umywalce MINI BAILA ze stali nierdzewnej wykończonej czarnym, matowym Teflonem®. Połącz ją z czarnym korkiem i czarną armaturą, aby uzyskać efekt  "total black" lub dobierz korek i armaturę w wersji chromowanej dla efektu "mix and match".

Czarna gama Be-Line®

Gama Be-Line® dostępna jest w czarnym, matowym wykończeniu! Jej dyskretny i nieskomplikowany design pasuje do każdego rodzaju wystroju wnętrz i wymazuje aspekt szpitalny. Ergonomia, higiena, solidność, komfort, dyskrecja... Gama Be-Line® jest odpowiednia dla każdego i sprawia, że wspólne korzystanie z pomieszczeń sanitarnych jest przyjemne.

Ognioodporny stelaż TEMPOFIX 3

Ten samonośny stelaż do WC spowalnia rozprzestrzenianie sie ognia przez 60 minut. Efektywne spłukiwanie dostępne w każdej chwili, brak stagnacji wody czy osadzania się kamienia i zanieczyszczeń oraz zmniejszone ryzyko przecieków  - oto zalety systemu spłukiwania bezzbiornikowego.

Niski zestaw do mycia wstępnego 5526

Niski zestaw do mycia wstępnego to idealne rozwiązanie do kuchni półprofesjonalnych. Jego rozmiar umożliwia wykorzystanie go zarówno na ladach, jak i w kuchniach. Jako produkt solidny i niezawodny, zestaw ten doskonale sprawdza się w kuchennych "godzinach szczytu", wytrzymując intensywne użytkowanie i zachowując jednocześnie swoją funkcjonalność.

Podtynkowa bateria natryskowa H9633

Oto nowa bateria termostatyczna H9633! Jej, w 100% wodoszczelną, skrzynkę podtynkową można z łatwością dopasować do wielu konfiguracji montażowych. Bateria ta, zaprojektowana do użytku w placówkach opieki zdrowotnej, oferuje użytkownikom bezpieczeństwo i ergonomię, zapewniając jednocześnie optymalną ochronę przeciwoparzeniową.

Wylewka natryskowa RAINY o strumieniu „deszcz”

Wylewka RAINY zapewnia miękki i otulający strumień „deszcz”, który pozwala zaoszczędzić 80% wody. To wylewka natryskowa o czystym i ponadczasowym designie. Jej niezwykle prosty montaż polega na wpięciu wylewki w złączkę umieszczoną wcześniej w ścianie. 

Umywalka Higiena ze stali nierdzewnej

Umywalka ta, wykonana z bakteriostatycznego Inoxu 304 i posiadająca zintegrowaną ściankę to prawdziwy must-have, jeśli chodzi o higienę rąk. Głęboka komora ogranicza ryzyko rozprysków i umożliwia komfortowe mycie dłoni. Doskonale sprawdzi się w szpitalach, placówkach opiekuńczych czy gabinetach medycznych.

Płyta uruchamiająca TEMPOFLUX 3 do WC

Ta designerska płyta uruchamiająca jest doskonale przystosowana do przestrzeni sanitarnych w budynkach użyteczności publicznej. Taki system spłukiwania umożliwia znaczne oszczędności wody (brak zbiornika i system antyblokady AB) oraz jest odpowiedni dla każdego użytkownika (dzieci, osoby niepełnosprawne i starsze) dzięki systemowi delikatnego uruchamiania. 

Czasowy system spłukiwania TEMPOFLUX 3 AB ze zdalnym przyciskiem

Higieniczny dzięki bezzbiornikowemu systemowi spłukiwania, łatwo dostępny dzięki przyciskowi zdalnemu, oszczędny dzięki możliwości regulowania objętości spłukiwania do 2l/4l i niezawodny dzięki swojej konstrukcji oraz uproszczonej konserwacji od przodu. Zawór TEMPOFLUX 3 AB z przyciskiem zdalnym spełnia wszystkie wymagania.

Elektroniczny system spłukiwania ze zdalnym przyciskiem

Zawór elektroniczny TEMPOMATIC z systemem podwójnego uruchamiania jest doskonałym połączeniem dostępności, higieny i designu dzięki zdalnemu przyciskowi zapewniającemu komfort osobom niepełnosprawnym, eliminacji zbiornika z konstrukcji (brak stagnacji wody), w 100% bezdotykowemu uruchamianiu (wybór użytkownika), podwójnemu wykończeniu i czystym kształtom.

Jednootworowa bateria 2526T2 do kuchni profesjonalnej

Ta bateria z elastyczną wylewką jest doskonale przystosowana do potrzeb kuchni profesjonalnych. Wyposażona w giętką, ruchomą wylewkę ułatwia zarówno napełnianie garnków, jak i ich czyszczenie. Jej, wykonana z chromowanego mosiądzu, podstawa zapewnia wysoką odporność. 

Płyta uruchamiająca TEMPOFLUX 3 z czarnego szkła

Ta, wykonana z czarnego szkła hartowanego, ponadczasowa, designerska i ultraodporna płyta uruchamiająca z systemem czasowym to idealne rozwiązanie do budynków użyteczności publicznej. Dzięki bezzbiornikowemu systemowi spłukiwania bezpośredniego i podwójnemu przyciskowi 3 l/6 l, pozwala kontrolować zużycie wody.

Elektroniczny i termostatyczny panel natryskowy SPORTING 2 SECURITHERM

Proste i estetyczne rozwiązanie przeciw legionelli. Zintegrowana w wylewce panelu funkcja termostatyczna zapewnia podczas kąpieli komfort bez ryzyka poparzenia. Funkcja spłukiwania okresowego i bezdotykowe działanie eliminują przenoszenie drobnoustrojów. Bezpieczny i higieniczny panel spełnia wszystkie wymagania.

Sekwencyjna bateria termostatyczna H9620

Firma DELABIE uzupełnia swoją gamę baterii termostatycznych z głowicą sekwencyjną. Dla większej ochrony antyoparzeniowej, otwarcie i zamknięcie odbywają się na wodzie zimnej. Dzięki głowicy sekwencyjnej, bateria ta funkcjonuje bez zaworów zwrotnych (opatentowany system). Nie ma możliwości przepływu krzyżowego między wodą ciepłą i zimną. 

Zawór podtynkowy Z SYSTEMEM PODWÓJNEGO URUCHAMIANIA do spłukiwania bezpośredniego

Uruchomienie spłukiwania jest zamierzone (przycisk AB) lub automatyczne po oddaleniu się użytkownika. Inteligentna elektronika: ilość wody na spłukanie jest dostosowywana w zależności od rodzaju użycia. Zawór z SYSTEMEM PODWÓJNEGO URUCHAMIANIA posiada funkcję spłukiwania okresowego, aby ograniczyć stagnację wody w instalacji.