Nasze oferty pracy

DELABIE, przygoda z ludźmi

DELABIE jest w 100% firmą rodzinną, której stabilność gwarantują akcjonariusze. Od samego początku swojego istnienia firmą zarządzały cztery pokolenia rodziny DELABIE. Zapewniały rozwój zgodnie z poszanowaniem wartości założycieli i pracowników, którzy wspólnie pracują na sukces firmy.

Silny rozwój sprawia, że Grupa zatrudnia każdego roku wielu pracowników ze stałym celem odkrywania ich potencjału. Kompletny program szkoleniowy i wprowadzający pozwala każdemu nowemu pracownikowi na zapoznanie się z kulturą i metodami pracy przed wstąpieniem do ekipy DELABIE.

Szkolenia, rozwój, spełnianie się zawodowo oraz jasno określone cele są regułą w DELABIE. Możliwość pokazania się z najlepszej strony sprawia, że DELABIE jest firmą pełną entuzjastów, osób jednocześnie samodzielnych i lubiących pracę zespołową. Zaangażowani w życie firmy często wiążą z nią całą swoją karierę zawodową.

W firmie DELABIE każdy rozwija swoje kompetencje w duchu ciągłej innowacji celem polepszenia satysfakcji klienta.

Kandydatura spontaniczna

W ramach naszego silnego rozwoju we Francji i za granicą, zawsze szukamy nowych, utalentowanych pracowników, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym środowisku. Prześlij swoją  kandydaturę klikając na przycisk ZGŁOŚ KANDYDATURĘ.