Aktualności

Grupa DELABIE stale ewoluuje.
Znajdź wszystkie aktualności DELABIE w tej rubryce.

TRENDS by DELABIE

Magazyn Design - 2. edycja

Jesteś architektem, projektantem wnętrz lub po prostu pasjonatem designu wrażliwym na harmonię rzeczy i miejsc, to czasopismo jest całkowicie przeznaczone dla Ciebie!

Mycie i dezynfekcja rąk

Zobacz rozwiązania DELABIE 100% Higieny

Z DELABIE zyskujesz podwójnie: Higiena rąk i Oszczędność wody
Zobacz rozwiązania bez kontaktu z dłonią: armatura elektroniczna, dozownik mydła, elektroniczny dozownik żelu wodno-alkoholowego...

Laur eksperta 2019/2020

Elektroniczny zawór do pisuaru TEMPOMATIC 4 - 430PBOX-430036

Elektroniczny zawór do pisuaru TEMPOMATIC 4 z płytą w wykończeniu z czarnego szkła ceramicznego otrzymał nagrodę główną w konkursie „Laur eksperta 2019/2020”. Ten konkurs jest ogólnopolskim programem doradztwa konsumenckiego, którego celem jest wyróżnianie najlepszych produktów, marek i usług dostępnych na polskim rynku.

Muuuz International Awards (MIAW) 2019

Hybrydowy pisuar Inox HYBRIMATIC FINO - 130000

Hybrydowy pisuar Inox HYBRIMATIC FINO zdobył główną nagrodę w konkursie „MIAW Design & Innovation Awards” w kategorii „Aménagement et Intérieur”. Ta międzynarodowa nagroda przyznawana jest najlepszym produktom przez architektów i specjalistów od projektowania wnętrz. W 2019 roku analizowanych było ponad 350 produktów, ale jedynie 29 produktów znalazło się na liście nagrodzonych.

ICONIC AWARDS 2020

Hybrydowy pisuar Inox HYBRIMATIC FINO - 130000

Hybrydowy pisuar Inox HYBRIMATIC FINO zdobył nagrodę „Sélection” w konkursie Iconic Awards 2020: Innovative Interior w kategorii „Bath & Wellness”. Ten międzynarodowy konkurs nagradza najlepsze innowacje branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz.

Dobry Design 2020

Hybrydowy pisuar Inox HYBRIMATIC FINO - 130000

Hybrydowy pisuar Inox HYBRIMATIC FINO otrzymał wyróżnienie w kategorii „Wnętrza i obiekty publiczne”. Konkurs Dobry Design ma na celu wyłonienie najciekawszych produktów z zakresu wyposażenia i dekoracji wnętrz.

German Design Award 2020

Hybrydowy pisuar Inox HYBRIMATIC FINO - 130000

Hybrydowy pisuar Inox HYBRIMATIC FINO został zwycięzcą w konkursie GERMAN DESIGN AWARD 2020 w kategorii „Excellent Product Design - Bath & Wellness”. Dzięki hybrydowemu systemowi spłukiwania pisuar HYBRIMATIC FINO to prawdziwa ekologiczna alternatywa dla pisuarów bezwodnych.

German Design Award 2020

Magazyn design Trends

Nasz magazyn design „TRENDS by DELABIE” wygrał w konkursie GERMAN DESIGN AWARD 2020 w kategorii „Excellent Communications Design - Editorial”. Magazyn ten, w całości poświęcony architektom, projektantom wnętrz, a bardziej ogólnie wszystkim pasjonatom designu, został doceniony przez jury ekspertów.

Targi „Salon des Maires & des Collectivités Locales”

Hybrydowy pisuar Inox HYBRIMATIC FINO - 130000

Hybrydowy pisuar Inox HYBRIMATIC FINO otrzymał nagrodę „Finaliste” w konkursie „Prix de l’Innovation”. Konkurs jest organizowany wspólnie z targami „Salon des Maires & des Collectivités Locales”. Nagradzane są innowacyjne produkty, materiały, systemy, usługi lub techniki opracowane przez dostawców towarów i usług lokalnych społeczności.

PLUS X AWARD 2019/2020

Hybrydowy pisuar Inox HYBRIMATIC FINO - 130000

Hybrydowy pisuar Inox HYBRIMATIC FINO został zwycięzcą w konkursie PLUS X AWARD 2019/2020
z 3 oznaczeniami jakości: Wysoka jakość, Design i Funkcjonalność. Dzięki hybrydowemu systemowi spłukiwania pisuar HYBRIMATIC FINO to prawdziwa ekologiczna alternatywa dla pisuarów bezwodnych. Unikalny system detekcji i automatyczne spłukiwanie pozwalają na maksymalną oszczędność wody.

Umywalka nablatowa ALGUI DELABIE w finale konkursu Dobry Wzór 2019

Umywalka nablatowa ALGUI ze stali nierdzewnej - 120112

Umywalka nablatowa ALGUI firmy DELABIE zakwalifikowała się do grona finalistów konkursu Dobry Wzór 2019 w kategorii Sfera Publiczna. Wyróżniony przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego produkt jest prawdziwym, prestiżowym elementem dekoracyjnym przeznaczonym do ozdabiania toalet w miejscach publicznych.

Salles de bains remarquables 2019

Składane siedzisko natryskowe Be-Line® - 511920C

Składane i zdejmowane siedzisko natryskowe Be-Line® otrzymało główną nagrodę w konkursie „Salles de Bains Remarquables 2019” w kategorii „Budynki użyteczności publicznej”. To siedzisko natryskowe przystosowuje się do każdego etapu życia, bez względu na wiek i stopień niepełnosprawności, odchodząc od aranżacji szpitalnej i stygmatyzującego aspektu natrysków dla osób niepełnosprawnych lub seniorów.

Wyróżnienie w kategorii łazienka publiczna dla elektronicznego zaworu BINOPTIC w wersji wysokiej

Łazienka - Wybór Roku 2019

Nagradzane w konkursie produkty i kolekcje z całą pewnością można uznać za najlepsze pod względem jakości oraz wzornictwa. Zawór elektroniczny BINOPTIC w wersji wysokiej został wyróżniony w konkursie Łazienka - Wybór Roku 2019.

TRENDS by DELABIE

Magazyn Design - 1. edycja

Jesteś architektem, projektantem wnętrz lub po prostu pasjonatem designu wrażliwym na harmonię rzeczy i miejsc, to czasopismo jest całkowicie przeznaczone dla Ciebie!

ICONIC AWARDS 2019

430PBOX-430036

Elektroniczny, podtynkowy zawór TEMPOMATIC 4 do pisuaru z czarną płytą ze szkła ceramicznego został nagrodzony w konkursie ICONIC AWARDS 2019. Ten międzynarodowy konkurs designu nagradza najlepsze innowacje w branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz.

German Design Award 2019

388015

 Nowy, wysoki BINOPTIC do umywalki firmy DELABIE został nagrodzony w konkursie GERMAN DESIGN AWARD 2019 w kategorii „Bath & Wellness”.

German Design Award 2019

120112

Umywalka Inox ALGUI z podwójnym wykończeniem otrzymała wyróżnienie w konkursie GERMAN DESIGN AWARD 2019 w kategorii „Bath & Wellness”. Nablatowa umywalka ALGUI jest prawdziwym, prestiżowym elementem dekoracyjnym przeznaczonym do ozdabiania toalet w miejscach publicznych, takich jak muzea lub galerie handlowe.

Kreator Budownictwa Roku 2018

Certyfikat dla Delabie Sp. z o. o. i Aleksandry Sanz-Wroblowskiej

Tytuły Kreator Budownictwa Roku 2018 rozdane! Firma DELABIE została wyróżniona tym zaszczytnym certyfikatem. Również Sales Manager Aleksandra Sanz-Wroblowska została uhonorowana za swój wkład w rozwój firmy w Polsce.

Nowości DELABIE 2020

U źródła innowacji

Od 90 lat innowacja jest w centrum naszych ambicji.
Odkryj nowe produkty DELABIE i pobierz broszurę Nowości 2020.

Laureat nagrody Trophées du Négoce 2018

511944C

Poręcz natryskowa Be-Line® w kształcie litery T została nagrodzona w konkursie Trophée du Négoce 2018 w kategorii Dostępność, NPS. Jury zostało uwiedzione przez jego ergonomię, bezpieczeństwo, które zapewnia, jego design odchodzący od medycznej aranżacji łazienki dla osób starszych i / lub niepełnosprawnych.

Muuuz International Awards 2018

430SBOX-430030

Elektroniczny, podtynkowy zawór TEMPOMATIC 4 do pisuaru z czarną płytą ze szkła ceramicznego zdobył główną nagrodę w konkursie MIAW 2018, organizowanym przez l’ArchiDesignClub, przy współpracy z Muuuz i magazynem D’A.

Nagroda główna w kategorii łazienka publiczna dla umywalki nablatowej ALGUI

Łazienka - Wybór Roku 2018

Nagradzane w konkursie produkty i kolekcje z całą pewnością można uznać za najlepsze pod względem jakości oraz wzornictwa. Umywalka nablatowa ALGUI została nagrodzona tytułem Łazienka - Wybór Roku 2018.

Firma DELABIE udostępnia pliki BIM

Dwa dostępne formaty plików

Aby spełnić wymagania technologii BIM, najpopularniejsze produkty firmy DELABIE posiadają możliwość modelowania.

Poręcze i siedziska natryskowe DELABIE w finale konkursu Dobry Wzór 2018

Poręcze i siedziska natryskowe Be-Line®

Poręcze i siedziska natryskowe z gamy Be-Line® firmy DELABIE zakwalifikowały się do grona finalistów konkursu Dobry Wzór 2018 w kategorii Sfera Publiczna. Uroczysta gala konkursu odbędzie się 25.10.18 w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego.

Konkurs Meilleures Innovations NORDBAT 2018

794BOX1-794218

Nowa bateria natryskowa TEMPOMIX 3 w innowacyjnej, wodoszczelnej skrzynce podtynkowej zajeła drugie miejsce w konkursie Meilleures Innovations podczas targów NORDBAT.

Złoty Medal - Nagroda ekspertów

Elektroniczny zawór podtynkowy 430PBOX-430006 TEMPOMATIC 4

Nowy, podtynkowy zawór do pisuaru TEMPOMATIC 4 jest wśród wyróżnionych prestiżową nagrodą MTP w konkursie Złoty Medal 2018.

German Design Award 2018

430PBOX-430016

Nowy, podtynkowy zawór do pisuaru TEMPOMATIC 4 otrzymał główną nagrodę w konkursie GERMAN DESIGN AWARD 2018.

DELABIE, 90 lat innowacji

1928 - 2018

„Otrzymaliśmy pochodnię i musimy ją przekazać przyszłym pokoleniom”.
Tym mottem, od 90 lat, kieruje się rodzina Delabie i jej współpracownicy.
Wywiad ze współzarządzającymi...