Armatura specjalistyczna

ARMATURA DO KUCHNI PROFESJONALNEJ

Profesjonalna gama produktów przystosowana do intensywnego używania

Bardzo często używana, armatura do Kuchni profesjonalnej została zaprojektowana, aby sprostać wymaganiom intensywnego użytkowania: wypływ do 100 l/min w celu szybkiego napełniania dużych garnków i zlewozmywaków, ergonomiczne i odporne na uderzenia uchwyty, solidna i ruchoma wylewka, aby ułatwić podstawianie i napełnianie dużych garnków, itp.

Szybkie napełnianie

Szybkie napełnianie

Aby ułatwić pracę w kuchni, DELABIE proponuje armaturę pozwalającą na szybkie napełnianie dużych garnków oraz zlewozmywaków. Pełny wypływ jest uzyskany przy ¼ obrotu dzięki specjalnym głowicom, które pozwalają uniknąć kilkukrotnego obrotu pokrętłem celem otwarcia. W zależności od modelu armatury, możemy uzyskać wypływ od 45 do 100 l/min.

Solidna konstrukcja

Armatura do Kuchni profesjonalnej DELABIE jest przedmiotem testów wydajności, aby zapewnić jej odporność na intensywne używanie. Jej konstrukcja jest przeznaczona do intensywnej pracy zwłaszcza w momentach największego ruchu. Odporne na uderzenia ergonomiczne uchwyty umożliwiają łatwe uruchomienie. Wylewki armatury są solidne i ruchome, aby ułatwić podstawianie i napełnianie dużych garnków. Mechanizmy są odporne na wysokie temperatury gorącej wody, która w kuchniach profesjonalnych może osiągnąć nawet do 90°C.

Maksymalna higiena

Maksymalna higiena

W kuchni najważniejsza jest higiena. Urządzenia muszą być zgodne z obowiązującymi przepisami.  DELABIE oferuje szeroki wybór modeli uruchamianych bez kontaktu z dłonią, aby zapewnić optymalną higienę:
- Armatura na detekcję obecności
- Armatura uruchamiana bez kontaktu z dłonią (uruchomienie udem lub stopą).

NATRYSKI BEZPIECZEŃSTWA

Ze względu na możliwość skażenia niebezpiecznymi substancjami chemicznymi, nawet w przypadku zapewnienia środków ostrożności, instalacja urządzeń bezpieczeństwa w miejscu pracy jest obowiązkowa. W przypadku skażenia ciała i/lub oczu substancjami chemicznymi spłukanie tych miejsc wodą jest uznawane za najbardziej skuteczne rozwiązanie.

DELABIE proponuje w swojej ofercie urządzenia gwarantujące bezpieczeństwo – dostosowane do ryzyka – takie jak natryski bezpieczeństwa lub oczomyjki. Pozwalają one na szybką i skuteczną dekontaminację zapewniając jednocześnie komfort użytkownikom.

Maksymalne bezpieczeństwo

Maksymalne bezpieczeństwo

Urządzenie bezpieczeństwa DELABIE są zgodne z europejskimi normami PN-EN 15154-1 i PN-EN15154-2 dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa użytkownikom.
Przeważnie są przeznaczone do instalacji wewnątrz i na zewnątrz budynków, dlatego produkty posiadają w standardzie urządzenie chroniące przed zamarzaniem. Urządzenie zapobiegające pozostawaniu wody w kolumnie pozwala uzyskać odpowiedni strumień przy każdym użyciu. Konstrukcja wylewki natryskowej z okrągłym strumieniem pozwala na optymalne rozłożenie wypływu. Średnica i ułożenie dyfuzorów zostały specjalnie zaprojektowane w celu uzyskania jednorodnego, stożkowego wypływu.
 Dysze wypływowe są wyposażone w napowietrzacze i podwójne filtry Inox zapobiegające przedostaniu się stałych cząstek do wody przeznaczonej do kontaktu z oczami. Kapturki zapewniają ochronę przed zanieczyszczeniami z powietrza.

Solidna konstrukcja

Solidna konstrukcja

Urządzenia bezpieczeństwa DELABIE są stworzone z materiałów antyosadowych i odpornych na korozję.
Wylewka natryskowa z okrągłym strumieniem jest stworzona z odpornego na uderzenia tworzywa ABS. Rury oraz płytki do uruchamiania dłonią i pedały są produkowane ze stali chronionej przed korozją. Misa jest stworzona z Inoxu, a uchwyt w kształcie trójkąta  i mocowanie do posadzki z mosiądzu.

Skuteczność i komfort

Skuteczność i komfort

Dla szybkiej i skutecznej dekontaminacji DELABIE proponuje urządzenia o dużym wypływie od 20 l/min do 120 l/min w zależności od rodzaju urządzenia.
Uruchomienie wypływu jest szybkie, proste i łatwo dostępne. Strumień jest delikatny, aby nie zranić użytkownika.