Kolekcja BLACK SPIRIT: czerń, która uszlachetnia ogólnodostępne przestrzenie sanitarne

Grudzień 2023

DELABIE - NIEZWYKŁE OBIEKTY PUBLICZNE

Black Spirit
Kolekcja BLACK SPIRIT

BLACK SPIRIT

DELABIE tworzy niezbędny pomost między designem, architekturą i funkcjonalnością w nowych obiektach użyteczności publicznej, takich jak muzea, restauracje, lotniska czy siedziby firm.

To całkiem nowe doświadczenie. które łączy w sobie wydajność i elegancję, podobnie jak nowe wykończenie baterii elektronicznych BINOPTIC: czarny matowy chrom.

Baterie i zawory BINOPTIC, już wybrane i zainstalowane w wielu budynkach użyteczności publicznej na całym świecie, takich jak Międzynarodowe Lotnisko w Abu Dabi, wieżowiec Tour Incity w Lyonie, budynek Métropole Européenne w Lille, nowe centrum kulturalne Tai Kwun w Hong Kongu czy paryski wieżowiec Tour Majunga w dzielnicy La Défense, łączą w sobie estetykę z funkcjami specjalnie dostosowanymi do potrzeb obiektów publicznych.

Zawór elektroniczny

BLACK BINOPTIC - źródło inspiracji

Gama armatury BINOPTIC w czarnej matowej odsłonie wkracza do nowych, tętniących życiem miejsc.

Konstrukcja z wykorzystaniem 100%-owego czarnego chromu zapewnia optymalną odporność na intensywne użytkowanie, 90% oszczędności wody i energii oraz całkowitą higienę (bezdotykowe działanie, antybakteryjne spłukiwanie okresowe i gładka wewnątrz wylewka).

Tej koncentracji technologii nie brak niczego, piękno i użyteczność jeszcze nigdy nie szły tak zgodnie w parze.

4-FUNKCYJNA SZAFKA Z LUSTREM - Wydajność w pełnej krasie!

4-FUNKCYJNA SZAFKA Z LUSTREM - Wydajność w pełnej krasie!

Jedna szafka, wiele funkcji: lustro, automatyczny dozownik mydła, zawór elektroniczny i suszarka do rąk z intensywnym nadmuchem.

Każdą z funkcji można łatwo zlokalizować dzięki podświetlanym piktogramom. Taśma LED umiejscowiona na spodzie szafki daje oświetlenie ambientowe podkreślające umywalkę.

Szafka z lustrem, dzięki czarnemu matowemu wykończeniu i subtelnemu oświetleniu, wpisuje się w wymiar estetyczny, który ma na celu jedno: podarować każdemu możliwość doświadczania piękna na co dzień.

ARMATURA I DOZOWNIKI MYDŁA BLACK BINOPTIC

ARMATURA I DOZOWNIKI MYDŁA BLACK BINOPTIC - Bo do tanga trzeba dwojga

Armatura BLACK BINOPTIC łączy w sobie estetykę z funkcjami specjalnie dostosowanymi do potrzeb obiektów publicznych. Detektor obecności i nastawiony fabrycznie wypływ optymalizują zużycie wody, zapewniając 90% oszczędności.

W połączeniu z armaturą, elektroniczne dozowniki mydła BINOPTIC tworzą designerski wystrój w stylu "total black". Zapewniają całkowitą higienę dzięki bezdotykowemu działaniu, przystosowane są zarówno do mydła w płynie, jak i w piance, a także dezynfekującego żelu wodno-alkoholowego.

Teraz armatura i dozowniki mydła uzupełniają się wzajemnie dzięki czarnemu designowi i wydajnej technologii.

DESIGNERSKI CZARNY PISUAR FINO

DESIGNERSKI CZARNY PISUAR FINO - W duchu Black Collection!

Czarny matowy pisuar FINO, wyróżniając się designem i funkcjonalnością, jest odpowiedzią jednocześnie na trend czerni i na specyficzne wymogi obiektów publicznych.

Wykonany ze stali nierdzewnej pisuar pokryty jest czarnym matowym Teflonem®, który dodaje mu elegancii i jest jednocześnie łatwy do czyszczenia i odporny na środki chemiczne.

Designerski pisuar FINO jest też lekki i łatwo go zamontować. Dzięki temu, że nie posiada kołnierza, umożliwia wydajne i higieniczne spłukiwanie.

PŁYTA URUCHAMIAJĄCA SPŁUKIWANIE TEMPOFLUX 3 DO WC

PŁYTA URUCHAMIAJĄCA SPŁUKIWANIE TEMPOFLUX 3 DO WC - Koniec z przeciekami!

Wreszcie mamy system spłukiwania zapobiegający przeciekom i marnowaniu wody pitnej. A dodatkowo, uruchamianie bez czekania aż zbiornik się napełni i oszczędność przestrzeni - oto produkt idealny do toalet publicznych.

Płyta uruchamiająca połączona jest z zaworem czasowym systemu spłukiwania bezzbiornikowego TEMPOFLUX 3. Wykonana z czarnego szkła, dyskretna płyta z chromowaną ramką dodaje toaletom ponadczasowej elegancji.

Całość konstrukcji stworzona jest do miejsc o dużym natężeniu ruchu, jest więc odporna na intensywne użytkowanie.

Black is back

AKCESORIA HIGIENICZNE - Black is back

Czarne matowe akcesoria DELABIE o eleganckim i nowoczesnym designie dopasują się do każdej przestrzeni i każdego wystroju wnętrz.

Ta nowa gama produktów przyczynia się do podniesienia standardu publicznych przestrzeni sanitarnych, które postrzegane są dziś często jako wizytówka całego obiektu. 

Design to Be-Line®

PORĘCZE I SIEDZISKA NATRYSKOWE BE-LINE® - Design to Be-Line®

W DELABIE design jest dostępny dla wszystkich! I to naprawdę dla każdego. Począwszy od tych, których ograniczona sprawność ruchowa wymaga szczególnej uwagi.

Gama produktów zapewniających dostępność Be-Line® jest tego doskonałym przykładem. Dostępność i komfort idą tu w parze: wrodzone poczucie estetyki i dbałość o bezpieczeństwo.

Spojrzenie projektanta i pomysłowość? Oto znaki rozpoznawcze DELABIE.

Kolekcja BLACK SPIRIT