Higiena rąk: jakie produkty wybrać?

Maj 2020

Jakie produkty wybrać do skutecznego mycia i dezynfekcji rąk?

W sanitariatach publicznych duża liczba użytkowników zwiększa ryzyko skażenia wywołanego przez kontakt z dłonią. W tym okresie pandemii idealna higiena rąk jest pierwszym, niezbędnym gestem stanowiącym barierę, aby się chronić.

Zobacz naszą ofertę produktów bez kontaktu z dłonią, które gwarantują najwyższy poziom higieny i oszczędności wody. Produkty zostały specjalnie opracowane przez fimę DELABIE i są przeznaczone  do umywalek, pisuarów i WC w budynkach użyteczności publicznej.

Elektroniczny dozownik Mydła/Żelu wodno-alkoholowego

Dozownik mydła i żelu wodno-alkoholowego bez kontaktu z dłonią

Ten elektroniczny dozownik pozwala na użycie z mydłem lub żelem wodno-alkoholowym bez kontaktu z dłonią, celem optymalnego mycia lub dezynfekcji rąk.
Jego bardzo niskie zużycie energii pozwala na zrównoważone zasilanie za pomocą zwykłych baterii. Pokrywa ze stali nierdzewnej 304 z zamknięciem na zamek. Duża pojemność: 1 litr. Szybka instalacja i konserwacja.

 

ZOBACZ PRODUKT

Zawór do umywalki bez kontaktu z dłonią - TEMPOMATIC 4

Zawór elektroniczny do umywalki bez kontaktu z dłonią - TEMPOMATIC 4

Ten zawór elektroniczny do umywalki uruchamia się automatycznie bez kontaktu z dłonią po wykryciu rąk w polu detekcji, co zapobiega przenoszeniu zarazków.
Dzięki zintegrowanym w korpusie bateriom TEMPOMATIC 4 może być zainstalowany bez dodatkowych regulacji i w kilka minut zastępuje tradycyjną armaturę.

 

ZOBACZ PRODUKT

Zawór elektroniczny do umywalki

Zawór elektroniczny do umywalki bez kontaktu z dłonią - BINOPTIC

Dzięki detekcji na podczerwień ten zawór elektroniczny do umywalki umożliwia skuteczne i higieniczne mycie rąk bez żadnego kontaktu z dłonią. Gładkie wnętrze wylewki nie zatrzymuje bakterii.
Wysoki, designerski model idealnie harmonizuje się z umywalkami nablatowymi lub częściowo zabudowanymi.

 

ZOBACZ PRODUKT

Podajnik pojedynczych ręczników papierowych

Podajnik pojedynczych ręczników papierowych

Dobre suszenie rąk jest niezbędne dla zapewnienia optymalnej higieny. Ten podajnik na ręczniki papierowe jest idealnym dodatkiem. Dzięki bakteriostatycznej stali nierdzewnej 304 proliferacja bakterii jest ograniczona.
Brak nadmiernego zużycia dzięki systemowi dystrybucji pojedynczych ręczników, zapobiegającemu marnotrawstwu.

 

ZOBACZ PRODUKT

Umywalka elektroniczna

Umywalka elektroniczna z dozownikiem mydła

Umywalka elektroniczna SXS, wyposażona w baterię elektroniczną bez kontaktu z dłonią i w dozownik mydła, oferuje optymalne mycie rąk. Stworzona z bakteriostatycznego Inoxu 304 ogranicza proliferację bakterii.
Baterie i elektrozawór są zintegrowane w korpusie baterii, gwarantując szybką instalację.

 

ZOBACZ PRODUKT

Umywalka mechaniczna uruchamiana kolanem

Umywalka mechaniczna uruchamiana kolanem

Umywalka mechaniczna SXS gwarantuje mycie bez kontaktu z dłonią dzięki delikatnemu uruchamianiu kolanem (wyłączność DELABIE). Stworzona z bakteriostatycznego Inoxu 304 ogranicza proliferację bakterii.
Dla większego komfortu woda jest wstępnie zmieszana.

 

ZOBACZ PRODUKT

Bateria elektroniczna do umywalki z zatrzaskową wylewką

Bateria elektroniczna do umywalki z zatrzaskową wylewką

Automatyczne uruchomienie i zamknięcie tej baterii elektronicznej do umywalki pozwala uniknąć przenoszenia zarazków przez dłonie. Jej jednorazowa, zatrzaskowa wylewka może być okresowo wymieniana, aby uniknąć ryzyka skażenia. Bateria może być również wyposażona w antybakteryjną wylewkę filtrującą BIOFIL.

 

ZOBACZ PRODUKT

Filtry przeciw legionellom i przeciw wszystkim zarazkom do zaworu do umywalki

Filtry przeciw legionellom i przeciw wszystkim zarazkom do armatury umywalkowej

Filtry przeciw legionellom i przeciw wszystkim zarazkom BIOFIL do armatury umywalkowej dostarczają wodę bez bakterii legionelli i innych zarazków.
Ochrona użytkowników w punkcie czerpalnym jest natychmiastowa oraz osoba zarządzająca postępuje zgodnie z przepisami.

 

ZOBACZ PRODUKT

Zawór elektroniczny do pisuaru bez kontaktu z dłonią
Zawór elektroniczny do pisuaru bez kontaktu z dłonią

Spłukiwanie pisuaru następuje po oddaleniu się użytkownika bez konieczności dotykania armatury.  Zawór elektroniczny do pisuaru TEMPOMATIC 4 jest wyposażony w antystagnacyjny elektrozawór i programowane spłukiwanie okresowe. Ten inteligentny zawór jest zdolny przystosować swoje spłukiwanie w zależności od frekwencji użytkowników. 

 

ZOBACZ PRODUKT

Zawór elektroniczny do spłukiwania WC bez kontaktu z dłonią

Zawór elektroniczny do spłukiwania WC bez kontaktu z dłonią

Spłukiwanie odbywa się bez kontaktu z dłonią po oddaleniu się użytkownika. Ten zawór elektroniczny do spłukiwania bezpośredniego WC TEMPOMATIC jest bezpośrednio podłączony do instalacji wodnej (bez zbiornika), dzięki czemu zapobiega stagnacji wody i rozwojowi bakterii. Spłukiwanie jest zawsze natychmiastowo dostępne nawet przy
sukcesywnym użyciu, co rozwiązuje problem intensywnej frekwencji użytkowania w budynkach użyteczności publicznej.

 

ZOBACZ PRODUKT