BLACK SPIRIT - Czarna, matowa armatura BINOPTIC do umywalki

2023

DELABIE, WYJĄTKOWE BUDYNKI UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

Czarna armatura
Czarny zawór elektroniczny

BLACK SPIRIT

W nowych miejscach do życia, takich jak muzea, restauracje, siedziby firm, lotniska, firma DELABIE tworzy niezbędny pomost łączący design, architekturę i funkcjonalność.

Opowiedzieć się za designem, który łączy wydajność i elegancję, tak jak w przypadku nowego, czarnego, chromowanego wykończenia elektronicznego zaworu BINOPTIC.

Wybrany i zainstalowany w wielu miejscach publicznych na całym świecie - międzynarodowe lotnisko w Abu Dhabi, Tour Incity w Lyonie, budynek Métropole Européenne w Lille, nowe centrum kulturalne Tai Kwun (Hongkong), Tour Majunga w dzielnicy La Défense - BINOPTIC jest syntezą estetyki z funkcjami specjalnie dostosowanymi do budynków użyteczności publicznej.

Zawór elektroniczny

BLACK BINOPTIC ŹRÓDŁEM INSPIRACJI

Gama BINOPTIC, w czarnej, matowej wersji, wprowadza się do nowych miejsc, gdzie przebywają ludzie. Konstrukcja, w 100% z czarnego chromu, oferuje optymalną odporność na intensywne użytkowanie, 90% oszczędności wody i energii oraz całkowitą higienę: brak kontaktu z dłonią, antybakteryjne spłukiwanie, wylewka z gładkim wnętrzem.
Niczego nie brakuje tej koncentracji technologii, piękno i użyteczność nigdy nie szły tak dobrze w parze.