Wybierz format:

Delabie - Strona główna
Polska
 • France
 • International
 • Deutschland
 • Belgique - België
 • GD-Luxembourg
 • Nederland
 • Polska
 • United Kingdom
 • Россия
 • Portugal
 • España
Szukaj

Rewolucja w zakresie higieny i wielokrotnie nagradzany design!

Październik 2016

Nowość wśród baterii mechanicznych do umywalki

Nowa bateria SECURITHERM EP BIOSAFE 2621EP to pierwsza bateria umywalkowa bez wylewki, która została stworzona w odpowiedzi na wszystkie ograniczenia pacjentów zakładów opieki zdrowotnej i domów opieki: komfort, całkowite bezpieczeństwo, higiena i kontrola proliferacji bakterii.

BIOSAFE: Kontrola proliferacji bakterii

Wyjątkowa konstrukcja baterii 2621EP pozwala na redukcję poziomu wody w stagnacji wewnątrz korpusu baterii aż do 85% i tym samym ogranicza proliferację bakterii. W połączeniu z ograniczoną wielkością rurek uzyskujemy zwiększoną prędkość przepływu wody i tym samym kontrolujemy biofilm.

Dodatkowo ta nowa bateria nie posiada wylewki: wyjście BIOSAFE jest bezpośrednio zintegrowane z korpusem baterii. Stworzone z Hostaformu®, jego powierzchnia gładka wewnątrz zapobiega osadzaniu się zanieczyszczeń i kamienia, ograniczając pojawianie się i rozprzestrzenianie się bakterii i mikroorganizmów.

Wnętrze korpusu baterii jest również całkowicie gładkie  i bez chropowatości, co ogranicza przywiązanie biofilmu.

Firma DELABIE uprzedza nowe dyrektywy europejskie dotyczące wody pitnej i projektuje armaturę, w której woda nie jest w kontakcie z chromem, niklem i ołowiem. Jest to gwarancja dystrybucji czystej wody.

SECURITHERM: Całkowita ochrona antyoparzeniowa

Jak wszystkie baterie SECURITHERM EP, nowa bateria 2621EP jest wyposażona w ogranicznik temperatury maksymalnej i głowicę z regulatorem ciśnienia. Technologia EP pozwala utrzymać stałe ciśnienie miedzy Wodą Ciepłą a Wodą Zimną, regulując w ten sposób wahania temperatury związane ze zmianami ciśnienia w instalacji. Zapewnia również automatyczne bezpieczeństwo antyoparzeniowe.
W przypadku przerwania zasilania w wodę zimną, wypływ wody ciepłej zostaje zredukowany, ograniczając ryzyko oparzenia przez użytkownika.

Ta nowa bateria posiada również technologię Securitouch. Korpus i mechanizm baterii 2621EP są otoczone tworzywem izolacyjnym. Od przyłączy, aż do obudowy głowicy ciepła woda przepływa w wężykach, a następnie do głowicy. Ta wyjątkowa konstrukcja wewnętrzna gwarantuje ochronę przed oparzeniem w przypadku dotknięcia baterii.

Model 2621EP jest jedyną baterią mechaniczną na rynku, która umożliwia przeprowadzenie dezynfekcji termicznej, w temperaturze wody ciepłej z instalacji, bez demontażu uchwytu lub zamykania zasilania w wodę zimną. Aby odblokować ogranicznik temperatury należy wcisnąć mały czerwony przycisk, który znajduje się z tyłu uchwytu.

Nowoczesny design

Czysta forma baterii bez wylewki nadaje jej zdecydowanie nowoczesny design przy jednoczesnym zapewnieniu komfortu dla użytkownika. Prosty kształt baterii ogranicza osadzanie się zanieczyszczeń i ułatwia czyszczenie, które jest podstawową zasadą utrzymania higieny.

Łatwa instalacja

Firma DELABIE umożliwiła łatwą instalację dzięki wyposażeniu nowych baterii w wężyki z obrotową złączką, która zapobiega skręcaniu. Jeśli istnieje konieczność, wężyki mogą zostać wymontowane.